> Nastava  > Natjecanja
Natjecanja

DRŽAVNO NATJECANJE UČENIKA ZA ZANIMANJE ELEKTROMEHANIČAR 2018.

Autor: Darko Karlović, 2. 4. 2018. 13:03

Državno natjecanje učenika u zanimanju elektromehaničar održati u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih  u Industrijsko-obrtničkoj školi Pula u vremenu 11. i 12. travnja 2018. godine. Na natjecanju će nastupiti 14 učenika srednjih strukovnih škola. Sedam učenika su pobjednici županijskih/ međužupanijskih natjecanja u Hrvatskoj, pet učenika su ostvarili najbolje rezultate navedenih natjecanja nakon pobjednika i dva učenika su gosti iz Žepča u Bosni i Hercegovini.

Dolazak svih natjecatelja i njihovih mentora predviđen je u utorak 10. travnja. Nakon provedenog praktičnog i teoretskog dijela natjecanja u srijedu 11. travnja, proglasiti će se najuspješniji učenici i mentori u zanimanju elektromehaničar.

Svim učenicima i mentorima želimo puno uspjeha na natjecanju!

Županijsko/međužupanijsko natjecanje el.mehaničara 2018

Autor: Darko Karlović, 9. 3. 2018. 13:07

Industrijsko-obrtnička škola je 5. ožujka 2018. godine domaćin Županijskog/ međužupanijskog natjecanja za zanimanje elektromehaničar za učenike srednjih strukovnih škola iz Istarske i Primorsko–goranske županije. Natjecanje je provedeno u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih. Na natjecanju su sudjelovali po dva učenika iz Elektro-industrijske škole Rijeka, Srednje škole „Mate Blažina“ iz Labina i Industrijsko-obrtničke škole Pula, ukupno 6 učenika.

Učenici su se natjecali na teoretskom ispitu iz struke i praktičnom radu koji se sastojao od spajanja spojeva za pokretanje elektromotora. Učenici su radili na stvarnim sklopnim elementima i uz pomoć alata vodičima spajali spoj prema shemi zadatka.

Pobjednik natjecanje je učenik Industrijsko-obrtničke škole Pula Alessandar Gojani. Čestitke na uloženom trudu i postignutom rezultatu!

Alessandar se tim uspjehom kvalificirao na Državno natjecanje el.mehaničara koje će se održati u našoj školi 11. i 12. travnja 2018.

Državno natjecanje učenika/ica u obrazovnom sektoru GRADITELJSTVO I GEODEZIJA

Autor: Darko Karlović, 13. 4. 2017. 13:13

Kao i svake godine učenici graditeljskih zanimanja odlaze na državno natjecanje . Ove godine je održano 22. Državno natjecanje učenika/ica u obrazovnom sektoru GRADITELJSTVO I GEODEZIJA   u Bedekovčini od 06. do 08. travnja 2017.

Za zanimanje keramičar- oblagač natjecao se Matija Ljubić koji je postigao 6. mjesto a za zanimanje soboslikar- ličilac natjecao se Luka Grbin te postigao 8. mjesto.

Učenici su marljivo i vrijedno vježbali te uspješno završili zadatak na natjecanju i prezentirali Školu.

UPISI 2018./2019.

Industrijsko-obrtnička škola Pula planira upisati  tri odjeljenja u prvi razred u novoj školskoj godini 2018./2019.

Broj slobodnih mjesta za učenike za jesenski upisni rok je:

Autolimar  - 1 učenik

Ličilac - soboslikar - 2 učenika